សិក្ខាសាលា«ភាពស្ទាត់ជំនាញក្នុងការតាក់តែងខចែងស្ដីពីមជ្ឈត្តការសម្រាប់កិច្ចសន្យាពាណិជ្ជកម្ម (Mastering Arbitration Clause Drafting in Commercial Contracts) » សហការរៀបចំដោយ គណៈមេធាវីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងមជ្ឈមណ្ឌលជាតិនៃមជ្ឈត្តការផ្នែកពាណិជ្ជកម្ម ដែល...
នៅសល់មួយសប្តាហ៍ទៀត សិក្ខាសាលា«ភាពស្ទាត់ជំនាញក្នុងការតាក់តែងខចែងស្ដីពីមជ្ឈត្តការសម្រាប់កិច្ចសន្យាពាណិជ្ជកម្ម (Mastering Arbitration Clause Drafting in Commercial Contracts) » សហការរៀបចំដោយ គណៈមេធាវីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងមជ្ឈមណ្ឌលជាតិនៃមជ្ឈត្តការផ្នែកពាណិជ្ជកម្ម ដែលមានវាគ្មិនកិត្តិយស គឺលោក សាន គីរី មជ្ឈត្តករនៃមជ្ឈមណ្ឌលជាតិនៃមជ្ឈត្តការផ្នែកពាណិជ្ជកម្ម។ សិក្ខាសាលានេះ នឹងប្រព្រឹត្តទៅថ្ងៃពុធ ៩កើត ខែផល្គុន ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស.២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ ចាប់ពីម៉ោង ៩:០០ ដល់ម៉ោង ១២:០០។
សម្រាប់ការចុះឈ្មោះ៖ https://forms.gle/4Sz3wxttCYkRwqYk7
One week left. Seminar on “Mastering Arbitration Clause Drafting in Commercial Contracts” will be hosted by the Bar Association of the Kingdom of Cambodia and the National Commercial Arbitration Center having Mr. SAN Kiri, Arbitrator of the National Commercial Arbitration Center as a guest speaker. This seminar will be held on Wednesday, the 25th February 2026, from 9:00 to 12:00 .